Květen 2014

Face k mému druhému románu

18. května 2014 v 15:32 | Edith Holá |  LITERATURA, recenze, křty
Milí přátelé a čtenáři,
založila jsem ke svému druhému románu facebookovou stránku. Začínají mi první z Vás psát, co se jim v knize zdá dobré, co je naprosto dostalo, že museli knihu dočíst a nešli kvůli ní ani spát. Včera si ji první čtenáři mohli koupit ještě horkou z tiskárny na Světu knihy a se mnou ji pokřtít. Pojďte si povídat nejen o surogátním mateřství, neplodnosti, ale i vztazích a lžích, které ve vztazích často jsou, aby... O lžích, které se říkají dětem, aby... o takzvaném "páchání dobra".
V knize jsem na jedné z prvních stran ne nadarmo poděkovala autorovi Scotovi Peckovi za knihu knih "Lidé lži".Přijďte na křest mé druhé knihy

1. května 2014 v 20:05 | Edith Holá |  LITERATURA, recenze, křty
Přijďte, ráda Vás uvidím!!!

Kdysi to byla povídka, která se dostala do sborníku blogových povídek z Blog.cz "Až spadne poslední hvězda".
14. května 2014 příběh dvou ženou, z nichž jedna pro tu druhou odnosí dítě, vychází jako kniha. První část románu je z pohledu nositelky plodu. Prostřední vypráví neplodná žena. A třetí část? Jejich dcera Sára hledá, co jí bylo zatajeno. Také potkává snad konečně svou pravou lásku... a bělásci okolo ní se roztančí. Může být však člověk šťastný, když někdo v jeho blízkosti není? Jak se hledá vnitřní zahrada, která nám zůstává voňavá, i když se něco zvrtne?

I já knihu uvidím prvně na jejím křtu:-) Stejně jako mou první knížku opět vydalo Nakladatelství JOTA, více o knize zde.

V ten samý den je také od 16h v sále Rosteme s knihou i pořad Z kulíšku do pohádky, kde také budu přítomna s mnoha blogery, které znáte. Událost na facu zde