Odměna pro každého z vás

24. září 2013 v 20:45 | Edith Holá |  POHÁDKY PRO KULÍŠKY
Tohle je veliká prosba.

Již od 80 Kč na Vás čekají odměny. Prosíme o sdílení a pomoc s vydáním pohádek pro maminky a jejich kulíšky na JIP. Za příspěvky Vás odměníme.
(návod také na konci tohoto textu)

O Projektu Pohádky pro kulíšky, který vznikl a vzniká díky i mnohým z nás blogerů, píše aktuální časopis Bel Mondo (str. 68). Řekli jsme si s Nedoklubkem, že bychom už opravdu chtěli vydat knížečku pro maminky na Jednotkách intenzivní péče, které jsou i týdny u svých dětí v inkubátoru. V tak těžkém období jim ale nehceme knížky prodávat, ale darovat. Proto jsme se vedle vznikající knihy Pohádky pro kulíšky II. (více zde), rozhodli vyhlásit finanční sbírku na pomoc vydání brožurky terapeutických pohádek přímo na JIP. Rukopis už je dávno hotov (viz foto u projektu na portále hithit.cz, na fotu je Adámek: (25+6, 870 gramů), po čtyřech měsících ho nedávno propustili domů), jen se zatím nenašel sponzor, který by pomohl s touto knihou. Pro tu druhou knihu, do které přispěli svými texty i známí písničkáři, se našel. Výtěžek zd ruhé knihy půjde na další projekty o.s. Nedoklubko, Zápsiník "Cesta kulšíka z JIP domů" a mnohé jiné. Sdružení Nedoklubko je financováno pouze z darů a existuje díky dobrovolnictví spřízněných duší.

Stačilo by okolo 500 lidí, kteří by přispěli alespoň 80 Kč a pohádky bychom mohli vydat a poté je na JIP jako dárečky maminkám a jejim kulíškům dávat. Prosím, přečtěte si více o sbírce. Za každou zaslanou částku nabízíme odměny.

Za Nedoklubko, mámy a jejich předčasňátka i sama za sebe děkujeme!!! Zatím máme vybráno 21 % cílové částky. Pokud nebude vybrána, portál dárcům peníze vrátí:-(

Jednoduchý návod:
Zde na tomto odkazu vyberete, jakou částku chcete přispět. Klik na přispějte. Dál vás to nasměruje na odeslání přes internet banku, kterou máte.
Pokud nemáte internetové bankovnictví, nebo vám nefunguje, je možné přímo na účet Nedoklubka zaslat jakoukoliv částku třebas složenkou, ale připište do poznámky pro příjemce, že je to na pohádky na JIP. Odměnu věnujeme tu, která by se k částce vztahovala, viz odměny u sbírky na pohádky zde.
Poštovní spořitelna v Soběslavi č.ú. 252793609/0300 variabilní symbol 777 (účet Nedoklubka si můžete zkontrovat zde)

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 25. září 2013 v 14:17 | Reagovat

Kdo všechno je autorem terapeutických pohádek, které máme zasponzorovat?

Kdo všechno pohádky označil jako terapeutické?

2 Ivet Ivet | Web | 25. září 2013 v 19:27 | Reagovat

Edith děkuji ti, že jsi navštívila můj blog, já u tebe nebyla už hodně dlouho, přešla mě chuť na psaní a komentování po tom, co mi S.R. vyhodil z Autorského klubu. O_O Za něco co nemělo s pravidly klubu ani blogu cz nic společného. Ostatně psala jsem o tom u sebe na blogu.
Ty to tu máš pořád stejně hezké a tak ať se daří i nadále! ;-)

3 Edith Holá Edith Holá | 25. září 2013 v 20:24 | Reagovat

[1]: J8:-)
Autorky ilustrací k nim jsou Ida Novotná, Eva Lipinová, Petra Šolcová a blogerky Luccerna Cigániková a Janinka.
Pohádky lektorovala psycholožka, kterou znám deset let, viděla je psycholožka z Portálu... mají to, co mají terapeutické texty.

4 Edith Holá Edith Holá | 25. září 2013 v 20:56 | Reagovat

[2]: To je mi líto, že jsi byla vyhozena z AK. Nechápu.
Bohužel komentuji jen velmi často. Těch literárních a nedoklubích projektů mám čím dál více:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama