Květen 2013

Jen nebýt v cíli, ale na cestě

31. května 2013 v 15:36 | Edith Holá |  Něco a nic
Dá se snad psát něco pozitivního v deštivém období? Jediné, co si vzpomínám, že přesně takováto zima a hnusný studený déšť byl i před 6 roky, kdy můj prvorozený bojoval v pátém měsíci o život po zástavě střev. Byla jsem u něj na Jipce a chodila spát na chíru. Tři týdny v nemocnici. Takže když si na to vzpomenu, tak si říkám, že je sice odporně a zima, ale jsme zdraví. Vlastně jsem moc ráda, že poprvé od narození mých synů je můj numerologicky nejslabší měsíc namířen proti mně. Dětem se nic nestalo. Ťukám na dřevo!!! Numerologie tvrdí, že měsíc před narozeninami je vždy energeticky nejhorší a nemají se v něm dít žádná závažná rozhodnutí, neb stačí, že se vydejchá a přežije. Už jsem loni psala, co se mi kdy v květnu pitomého a zlého přihodilo. Tak letos mi odešel pouze jeden zub a každý den chodím na čištění. Rozhodnutí rekonstrukce topení jsem bohužel dovolila v květnu. Opět zařvaly především mé knihy. Naštěstí už jsou v knihovně a ne na zahradě a uprostřed obýváku. Děkuji Polgaře a jejímu příteli, že mi přišli na pomoc.

Svět knihy v neděli 19. května

16. května 2013 v 18:10 | Edith Holá |  Svět blogu
Nakladatelství JOTA připravila na svůj stánek L 302 plakát. Těším se na Vás!

Dvě minuty ticha za naši knihovnu

12. května 2013 v 10:17 | Edith Holá |  Bolest na duši
Tak nám řemeslníci neodhadli, kde budou sekat:-(
Naši knihovnu vyřešili po svém. Knihy, cd, dvd, nintendo a další prostě naházeli do sutě uprostřed obýváku. Přikryli jen něco. Co dodat? No comment. Všechno, co mi táhne hlavou je sprosté nebo třídně rasistické. Kdo zná zednický prach, umí si představit, kolik dní už myjeme vše a kolik týdnů ještě budeme... Knihy a cd myji po jednom. Půlku mám ještě pořád na zahradě.

Blog či blok?

4. května 2013 v 11:10 | Edith Holá |  Svět blogu
Soutěžte o knihy autorek z Blog.cz - tedy i o knihu mou či Renaty Štulcové nebo Temnářky. Napište na svůj blog článek (max. 2000 znaků) na žhavé téma:
DNEŠNÍ SPISOVATEL MÁ MÍT BLOK NEBO BLOG?
.
Avízo na článek pošlete na email:
Edith.Hola@seznam.cz
.
nebo
.
.
Tři z Vás soutěží o knihy:
.
1. místo - Štulcová, Renata: Rafaelova škola - Tanec nág
2. místo - Matoušková, Tereza alias Temnářka: Hladová přání
3. místo - Holá, Edith: Cesta k mým matkám
.
Uzávěrka pro texty 10. května 2013.
.
Ze tří nejlepších, které vyberou účastníci besedy blogerů z Blog.cz na Světu knihy Praha 19.5.2013 ve 12h, vylosujete vy sami v anketě na blogu http://spisovatele.blog.cz/
.
Těšíme se na Vás 19. května ve 12h v Literární kavárně Světu knihy Praha, Výstaviště - kde budou přítomny Renata Štulcova, Tereza Matoušková alias Temnářka, Matthias, Dubious Cat a já.
Více na facebooku zde
Můžete se inspirovat např. článkem Jitky Ládrové Blog či blok?