Pohádka o modré veverce

3. listopadu 2012 v 11:07 | Edith Holá |  POHÁDKY PRO KULÍŠKY
17. listopadu je výročím sametové revoluce, ale také Prematurity Day nebo-li Světový den předčasně narozených dětí. Tři dny poté (20. 11.) bude Nedoklubko předávat Purpurové srdce v primátorské rezidenci. Více informací na jejich webu zde.

K tomuto dni věnuji maminkám kulíšků a tím i jim pohádku "Velká Alena a modrá veverka". Je o cestě k sobě. Vnuknutí na tuto pohádku přišlo s dnešním ránem. Už dva dny jsem přemýšlala, co napsat k tématu modrá veverka do projektu Luccerny.

Pohádku věnuji tedy nejen maminkám kulíšků, ale všem lidem. Vzhledem k tomu, že mám kamarádku, která je právě posedlá Harry Potterem, chce se mi napsat, kteří nepatří k mudlům. Je na blogu kulíšků zde.

Sbírka pohádek, básní, ilustrací aj. pro kulíšky pořád pokračuje. Blog Pohádek pro kulíšky se stále plní novými. Aktuálně od blogerky Heleny Sychrové "O modré veverce" a mnoho jich v posledních týdnech poslala Dagmar Tomášková, která si už založila i svůj osobní blog Na křídlech vážky. Na blogu kulíšků od ní např. Malý rytíř a druhá báseň Děťátko.

K oběma pohádkám o modré veverce jsem dala obrázek Luccerny. Pokud věnujete kulíškům k mé pohádce jinou modrou veverku, budu moc ráda. Bohužel kreslit neumím. Luccernina zůstane u pohádky Heleny Sychrové, jak jsme se spolu domluvily.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kelly Strawberry Kelly Strawberry | 3. listopadu 2012 v 11:48 | Reagovat

Ahojky, máš ráda soutěže? Stačí se registrovat pod tímto odkazem a můžeš vyhrát tablet, zrcadlovku a spoustu dalších cen. Můžu potvrdit že to funguje, doma už mám 16 GB flashdisk, dárkové poukazy a kosmetické sady  je to vážně super, nic to nestojí, můžeš jen získat :)
http://www.soutezplus.cz/s/sGpHXioE/

2 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 4. listopadu 2012 v 12:07 | Reagovat

Už píšu, píšu pro děťátka pohádku... A jsem ráda, že se kulíšci pořád rozrůstají o nové pohádky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama