Pozitivní všehochuť

6. října 2011 v 21:35 | Edith Holá |  Pohledy z mateřské dovolené, dnes už jen z mateřství
Dopoledne hipoterapie. Dokonce zvládnutá i s Matějem. Chůva ho dnes nemohla pohlídat.
Po obědě byli kluci neuvěřitelně hodní, že jsem si dokonce mohla dvacet minut dovolit mikrospánky. Vyhrabali sice krabice se všemi hračkami, ale byl KLID.

Úprk na logopedii jsme zvládli. Přišli jsme tip ťop. Kuba byl pochválen. Neuvěřitelné. Mzda za domácí trénink v logošce zabírá :-) Opravdu mu to šlo a celkem se i soustředil celou půl hodinu.

Nazpátek si Matěj vzpomněl, že zase nebude chodit přes přechod za ruku (viz článek Babo, raď). Použila jsem variantu, která nejvíce minule zabírala. Zadrhnutou desku. Stále dokola jsem opakovala, že dokud mi nedá ruku, tak nepůjdeme na druhou stranu. Dělal všechno možné, aby mi ji nemusel dát. Dokonce se připravil, že vyrazí sám. Takže jsem ho stáhla ještě dál od silnice a znovu. Nakonec poradil Kuba a prohlásil:
"Matěji, dej mámě ruku. Máma je bezpečí."
Matěj mi dal ruku a šli jsme. Je dobré míti staršího brášku! Kubu jsem pochválila. No, takovým synům patří odměna, takže jsme skončili na Pavláku v Levných knihách. Kluci si vybrali levné puzzle a hračku a já zjistila, že "Dcery bez matek" mají poslední kus (viz včerejší článek), ale světe div se. Nevěřím svým očím. Přidali volné pokračování "Matky bez matek". Nakladatelství Equilibrium je super. Za 29 korun další skvost.

Dnes musel být zase ten den, kdy s námi cestovali andělé. Potkávali jsme samé usměvavé lidi. Každý si s námi povídal a kluci byli neuvěřitelně dobře naladění. Takové vibrace kdyby vydržely napořád. A tohle pařížské počasí rovněž. Za sluníčka se brouzdat barevným listím je pohádka.

A na závěr: Právě přistál komentář od Kerrii, že chystá na zítřek pro Kubu pohádku o pindíkovi. Tak to se těšíme. Zrovna včera jsem Kubovi říkala, jestli chce vyhlásit konec soutěže a poslat obrázek Dubious Cat, ale on říkal, že ještě počká nejméně do konce týdne :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 davidbachmann davidbachmann | E-mail | Web | 6. října 2011 v 22:04 | Reagovat

I já měl dneska lepší den, než včera a předvčírem. Nevěřím na hvězdy a kondiciogramy, ale snad je to tím, že bylo poslední den hezky a lidi si to užívali.

2 Janinka Janinka | Web | 8. října 2011 v 11:58 | Reagovat

Starší brácha je fajn, vidím to na těch svých dvou potomcích. Oba se doplňují navzájem, ten chytřejší usměrňuje, ten mladší zase odzbrojuje. Jsem si jistá, že až my tu nebudeme, oni budou pořád spolu :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama