Ve Výtopně jezdí Tomáš s Percym

18. srpna 2011 v 22:55 | Edith Holá |  Pohledy z mateřské dovolené, dnes už jen z mateřství
Naši kluci všechno zdědili po nás. Už je to jasné. Po mně mají rádi pohyb, takže jsou šoféři všeho druhu. Mašinky, formule, závoďáci a závodní hry na počítači. I když mají doma meče a pistolky, tak bojovníci nejsou. Po tátovi mají v genech kavárenské povalečeství.

Byli jsme se podívat v Muzeu lega. Vůbec je to nezaujalo. Kostičkové stavebnice doma leží ladem. U nás se začíná a končí komínem. Čím větší komín, tím větší ego nám naše dítko zvěstuje. Z muzea jsme odešli s plastovými panáčky na výrobu zmrzliny. Máme doma spoustu ledových mužiků. Cestou na metro jsme skončili ve Výtopně. Že nevíte, co to je? Parádní hospoda, kde vám pití doveze starý parňák. Výtopna konečně zareagovala na oblíbenost mašinky Tomáše a kluci tak mohli běhat podél kolejí za Tomášem a Percym.

Fotky najdete na závoďáckém blogu "Tomáši, kde jsi?".

Jen si dovoluji připomenout, že výzva k psaní pohádek, příběhů a básní pro kulíšky není odpískaná. Stálé depo kulíškový blog nejen pro kulíšky nebo nedoklubí web čeká na další vagony vaší literární tvorby.

Je nové nádraží Vánoční. Pan výpravčí čeká na vaši tvorbu na PF sdružení Nedoklubko.

Nádražní schránka: eli.asek@tiscali.cz

Pozor, pozor, na druhou kolej právě přivezl vlak 22 pohádek jako je 22 tarotových karet. Tři jsou už vyložené. Autorkou Zuzka Zaharowska a napsala je pro vlastní děti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janinka Janinka | Web | 19. srpna 2011 v 11:50 | Reagovat

Jéé, muzeum LEGA! Jednou tam určitě zavítáme, oba kluci by byli u vytržení... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama