Věštění z karet je věštění přítomného procesu

29. května 2011 v 21:14 | Edith Holá |  Téma týdne
Zvažovala jsem dva názvy pro tento článek: Věštění z karet je věštění přítomného procesu nebo Na každém místě každou vteřinou rozhodujete svou budoucnost. Nevím. Jsem ve fázi, že nevím nic. Tvoření má být smysl života a tedy přinést uspokojení a tím dobrou budoucnost? Má budoucnost je možná v troskách. Zvolím první název.

Chtěla jsem psát o tom, že je nejlepší žít přítomností. Tvořit a tím žít smysluplně. Jsou však v životě okamžiky, kdy nevíte.


Co nevím? Nevím nic. Nevím, jestli se mohu vydat tudy nebo jiným směrem. Zachvátí mě panika. Mám pocit, že každé rozhodnutí bude někoho bolet a ubližovat nechci. Každý krok bude špatně, ale stát na místě je nemožné. Jsme člověk, který je radikální. Mám svůj názor a přes ten vlak nejede. Přesto občas opravdu nevím, jak dál, co přijde a neumím ustát situace bezmoci, paniky a beznaděje. Potřebuji jeden jediný opěrný bod v záplavě emocí. Možná ne bod. Ale strom. Mohu střílet modlitby přesto klid nepřichází. Potřebuji vědět, co se děje. Věštění budoucnoist, kterého se mnoho liíd bojí a mnoho lidí se mu vysmívá, nejsou informace, kdo kdy zemře a kolik dětí budu mít enbo nebudu. Taková budoucnost je k ničemu. naopka by ještě mohla ublížit. Věštění z karet nebo odbroné věštění z hvězd podle vašeho narození je většinou věštění příromnosti, v jakém bodě se vlastně nacházíte. O co se můžete opřít. Aspoň takové jsem zažila já. Možná mám štěstí na opravdu dobré lidi. kartářka si nebere nic, stačí ji nějaká dobrůtka jako symbol, že pro mě něco učinila, že se o mě stará. Tříhodinový rozbor lunárního horoskopu stál 1600 kč. Proč to píšu tak doslovně? Aby bylo jasné, že si paní přes hězdy vzala za každou hodinu pětistovku, ale tomu ještě předcházela její práce na horoskopu doma. Pětistovka je dnes minimum za hodinu péče o vás. Většinou za masáž, terapii nebo nějakou jinou službu o vás zaplatíte více.

Pokud se ptám na konkrétní věci, koupit tento dům nebo tento byt, mám stejně potom svobodonou vůli rozhodnout se jinak. Pokud se ptám na to, co se se mnou děje, v jakém období se nacházím, Kačka rozhází své karty a řekne v zamilovaném a tvořivém. Proč to tak nevypadá v reálu? Protože jste na to dva. Karty tvého muže by třeba ukázali něco jiného, ale to by se musel ptát on. Kačka nikdy neporuší duchovní zákon dívat se na někoho, kdo o pomoc nepožádá. Mohu se tedy ptát jen pře sebe. Ptám se na něco jiného. Mám hledat svého biologického otce? Rozhodí karty a řekne ne. Samé zelené. Neměl tě rád a myslí si, že jsi zemřela krátce po porodu. A co mamka? Karty padnou samé červené. Ano, jste si blízké, i když se neznáte. (pozn. dnes už se známe). Vracím se k manželství. Co mohu udělat proto, aby bylo lepší. Karty jsou dobré, ale je tam bubák. To není dobré znamení. Něco co je silnější než já a blokuje v dobru. Fajn. Co s tím? Sama to nezvládnu. Dobře domluvíme se na delsím sezení a bubáka proberem. Budeš vědět, jak straší. Tím ho oslabíš a nakonec odejmeš sílu. Vyjde má kniha. Rozhodí karty. Je tady někdo, kdo ji chce dopsat. Okamžitě stáhnout z veřejných sítí. Nedávat rukopis bez svědků. Co pohádky, které píšu. Pomůže ti s nimi nějaký muž.

Tak co ještě vám připadá výklad karet jako něco od ďábla? Nebo směšného? Mně ne. Nedostane jasnou informaci, která kniha to je, které pohádky to jsou, kdy zemřete, kdy umře někdo jiný, kdy vám uteče manžel ... Víte v jakém procesu se momentálně nacházíte. Můžete ho jen usměrnit, aby byl dobrý a ne zlý. Vždy záleží na tom, jak s informacemi naložíte a na výběru člověka, který vám je poskytne. Informace, o kterou požádáte je tím stromem, který v moři hrůzy potřebujete, když nikdo z okolí není opěrným bodem. Z této přítomnosti tvoříte jen vy sami budoucnost. Na každém míste každou sekundou se rozhodujete pro dobro nebo pro zlo. Pro svůj zmar nebo pro svůj růst. Rozhodujete svůj budoucí proces.

Někdy neděláte nic a je to špatně. Víte, že je to špatně, ale nic s tím nejde udělat. Jenom čekáte, jestli se to zlepší nebo pár posledních dní, den, nebo jedna věta byla tou fatální. Po mnoha letech jsem si dnes nakreslila mandalu.


Skoro uvažuji o založení čtvrtého blogu, abych mohla psát, co mě tíží, čemu nerozumím, co se děje, co se možná stane. Ale už nemám sílu na další blog. Asi to tak je správně. Něco zůstane tajemstvím. O mém osobním blogu prostě ví mnoho lidí a i ti nejbližší ...

Nejsem psycholog a často sobě člověk rozumí až zpětně. Možná v mandale je můj proces ... Možná je tam, co se děje a co se uděje.

/Článek je přiřazen k TT "budoucnost". Horoskopy v novinách a časopisech nečtěte. Redaktoři je tvoří při sváče :-)/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasmína Jasmína | Web | 29. května 2011 v 21:33 | Reagovat

Povedená úvaha :).., nejlepší je poslední věta ;D

2 Edith Holá Edith Holá | E-mail | Web | 29. května 2011 v 23:10 | Reagovat

Zase je něco s blogem, protože po rozkliknutí článku, nejsou vidět fotky mandaly. A zmizí poslední dva řádky :-(

3 adaluter adaluter | Web | 29. května 2011 v 23:49 | Reagovat

Cítím z tebe neklid, myslíš strašně rychle, nestíháš psát, nejsi v pohodě.
Vlastně je to vidět i na dětech, cítí tvoje rozpoložení a odrážejí ho. Děje se něco? Trápí tě tohle období, nebo je to tím, že nechceš nikoho zklamat, ale máš pocit, že už dál nemůžeš? Edithko zpomal trošku. V poslední době pořád jen zrychluješ a to nejde donekonečna.

4 davidbachmann davidbachmann | E-mail | Web | 30. května 2011 v 0:10 | Reagovat

Já mám i nadále svůj negativní postoj ke kartám a tvůj článek mě v něm jen utvrzuje. Jednou se ti kontakty s kartáři mohou vymstít bez ohledu na to, jak pečlivě sis je vybírala a jak "chytře" jsi volila otázky. Bůh ti pomáhej!

5 Janinka Janinka | Web | 30. května 2011 v 13:35 | Reagovat

[3]: Mám úplně stejný pocit, jako ty.

6 tory burch tory burch | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:49 | Reagovat

A. Because he wanted to see time fly!
http://www.shoesgreat.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama