Sladké mámení jako vyjádření díků pro některé blogery

18. února 2011 v 12:50 | Edith Holá a Kuba |  Svět blogu
Na závoďáckém blogu je nový článek Sladké mámení .... Sladký článek posíláme jako poděkování za nápad s mléčným barem holčičkám Áje a Lulu a jejich mamince.

Rovněž zasíláme obrázky sladkého mámení :-) jako velký dík Labandě za aktivní boj proti "vtipu" bonsaj koťátka, do kterého se na facebooku zapojila i maminka a Labanda ji udělala i jedním ze správců této Antiskupiny proti bonsaj koťátkům. 

Sama za sebe ještě mňamky posílám jako poděkování za dnešní krásnou ranní báseň Vendy. Třeba jí pozvednou náladu, když jí došly jahody. 

A také nesmírně děkuji za aktivní podporu některých blogerek v mém menšinovém názoru na rasistické předsudky a na nepřijímání jinakosti ... Najdete je v článcích pod mými články k TT. A největší sladkost by patřila Mami, protože za mě bojuje i mezi komentáři pod články jiných blogerů.

Prosím, pokud nesouhlasíte s bonsaj koťátky napiště na google, aby zablokovali možnost vyhledání ve vyhledávači. Také nám můžete pomoci napsáním emailu na nadace@ochranazvirat.cz

Připomeňte jim, prosím, že v zákoně stojí: Stejně jako týrání zvířat jsou zakázány i jakékoli formy propagace týrání zvířat. Mezi ty patří především vystavování, jiné demonstrace nebo předvádění zvířete, na kterém byl proveden zakázaný "okrasný" zákrok, na veřejném vystoupení nebo svodu zvířat, a také zveřejnění popisu nebo vyobrazení, které navádí k postupům, praktikám chovu nebo výcviku, úpravám vzhledu zvířete a zásahům o jeho zdravotního stavu spojeného s týráním zvířete, pokud v doprovodné informaci není uvedeno, nebo to jinak nevyplývá, že se jedná o činnosti zakázané zákonem na ochranu zvířat proti týrání.

Děkuji, my s Labandou už jsme tak učinily. Odkaz na bonsaj koťátka najdete v článcích Labandy, např. zde. Podotýkáme obě, že ale prohlížením jejich webu, je vlastně podporujeme. Bohužel, ale taky jsem tam musela nakouknout, abych si udělala svůj názor. 

Vaše Edith
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 18. února 2011 v 20:56 | Reagovat

Jahody došly, dobré nápady doufám přijdou. Díky za uvedení mého jména zde... noční splín opravdu polevil (aspoň na chvíli, ale on je nenapravitelný zmetek, je jako pojišťovací agent, vrací se zas a zas...) :-D
Mimochodem, jahody se šlehačkou jsou opravdu vynikající! Mňam mňam! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama